Ένα καλαίσθητο graffity έκανε την εμφάνισή του στο κέντρο της Νέας Φιλαδέλφειας στην διασταύρωση της οδού Επταλόφου με τη Λ. Δεκελείας. Καλύπτει όλη την νότια πλευρά της πολυκατοικίας στην οποία στεγάζεται το Ταχυδρομείο.
Ένα καλαίσθητο graffity έκανε την εμφάνισή του στο κέντρο της Νέας Φιλαδέλφειας στην διασταύρωση της οδού Επταλόφου με τη Λ. Δεκελείας. Καλύπτει όλη την νότια πλευρά της πολυκατοικίας στην οποία στεγάζεται το Ταχυδρομείο. Το θέμα είναι μια μητέρα που κρατά στην αγκαλιά της ένα βρέφος