Ανακοίνωση Στέφανου Γατσούλη για γεγονότα δημοτικής προεκλογικής περιόδου
Η δημοτική παράταξη “Σύγχρονη Πόλη” και ο επικεφαλής της Στέφανος Γατσούλης με ανακοίνωσή τους τοποθετούνται αντίθετα σε πρακτικές που έχουν εκδηλωθεί στον προεκλογικό αγώνα στην πορεία προς τις δημοτικές εκλογές του Οκτωβρίου 2023.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.Εντάξει