Ιωνικος Ν.Φ. (Αρβανίτης): Κουκουλάς 3, Αϊβαλιώτης 4, Ταουσάνης, Παπαδόπουλος, Μπραουδάκης, Συγγαρης, Βασιλείου- Τσάφος Αγ., Χαντέλης 6, Βασιλείου-Τσάφος Γ. 5, Μπούτος, Μελετάκος, Τρούλος, Μαντζοπουλος 3, Ελοζιεουα 3, Χελιώτης 1, Μπαλάσκας 1
ΑΣΕ Δούκα (Χαλκίδης): Μποροντάι, Τζηράς 6, Παγιάτης 1, Τσακουρίδης 6, Παναγιώτου, Γερουλάνος 3, Αναστασίου 1, Ντούνης 1, Γιάντσα 4, Κοβάνης, Κολλυρης, Πάνου 2, Δικαιούλιας 1, Στεφανίτσης, Γκασεβιτς, Χαριτωνίδης
Δίλεπτα: 5-5, Πέναλτι: 1/1-3/3