Δελτίο τύπου εξέδωσε η παράταξη του Γιάννη Βούρου παραθέτοντας συγκριτικούς πίνακες για τα τέλη του δημοτικού κοιμητηρίου στην Κόκκινο Μύλο με τίτλο Αυξήσεις “φωτιά” από την συμπαράταξη Τομπούλογλου – Παπαλουκά στα τέλη του δημοτικού κοιμητηρίου!, σχολιάζοντας : ” Αυξήσεις στα τέλη του δημοτικού κοιμητηρίου που σε ορισμένες κατηγορίες όπως βλέπετε στους αναλυτικούς πίνακες που δημοσιεύουμε, ξεπερνούν το 70%, φέρνει προς ψήφιση στη Δημοτική Επιτροπή η διοίκηση Τομπούλογλου, την προσεχή Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2024.”
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΡΙΕΤΟΥΣ ΤΑΦΗΣ
ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΑΦΗΣ
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΑΦΗΣ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ