Ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνει την 19 Νοεμβρίου 2022 3.00μμ ενημερωτική εκδήλωση με θέμα : “Ρατσισμός & ομοφοβία στη σχολική κοινότητα. Επιπτώσεις και τρόποι χειρισμού από τους γονείς.”
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.Εντάξει