Εξαιρετική παρουσία του Άτταλου με πρωτιά στο Πανελλήνιας εμβέλειας τουρνουά των Ιωαννίνων (photo-video)

368
Τουρνουά Ιωαννίνων 28-30 Ιουνίου 2024

Ήταν ένα τριήμερο ποδοσφαιρικών εμπειριών και ψυχαγωγίας για αθλητές, προπονητές και συνοδούς.
Απολογισμός: Πολύ καλή παρουσία και 3η θέση για το Κ15 που αγωνίστηκε σε όμιλο μεγαλύτερης ηλικιακής κατηγορίας (Κ16), ενώ πιστό στο ραντεβού του με τις διακρίσεις το Κ13, πέρασε με δύο νίκες και μία ισοπαλία στον μεγάλο τελικό όπου επικράτησε με 4-3 και κατέκτησε πανάξια την πρώτη θέση στην ηλικιακή του κατηγορία.
Μεγάλο κέρδος επίσης οι πολλές ποδοσφαιρικές συγκινήσεις, η ομαδικότητα, η διασκέδαση και οι ανθρώπινες σχέσεις.
Συγχαρητήρια σε όλη την αποστολή αθλητών, προπονητών και γονέων που εκπροσώπησαν επάξια τον ΑΤΤΑΛΟ και την πόλη μας!!