Ψήφισμα του Δ.Σ. για την ενδοοικογενειακή βία, μετά από πρόταση της Δύναμης Πολιτών
Αλληλεγγύη και συμπαράσταση στα θύματα ενδοοικογενειακής βίας. Η ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ στο χθεσινό (26/09/22) Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Ν.Φιλαδέλφειας Ν. Χαλκηδόνας, κατέθεσε το παρακάτω ψήφισμα, το οποίο ψηφίστηκε ομόφωνα.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.Εντάξει